להרחיב את העסק בקצב נכון

שליח מוצמד לעסק

שליח מוצמד, הפנים של העסק שלך מול העולם

הנוחות שלך מעל הכל


שליח מוצמד לעסק הוא פיתרון מושלם לעסק המשתמש לא מעט בשירותי משלוחים, אנו ממליצים לקחת שירות "שליח מוצמד לעסק" , שירות זה ידוע בקרב לקוחות עסקיים ולשירות מסוג זה יש לא מעט יתרונות. כל בעל עסק יודע שהון האנושי הוא הפנים של כל עסק. מי שנמצא בחזית הם העובדים ואיך שהם התנהגו כך העסק יראה, לכן, גם שעסק משתמש בשירותי מיקור חוץ כמו שירותי משלוחים, חשוב שנותן השירות (שזה אנחנו!) יתאים את עצמו ל DNA של החברה.

Block

Block


שליח מוצמד לעסק

הפתרון המושלם לשירות מושלם ללקוחות שלכם. שליח המוצמד אליכם לכל משימת שליחות תגרום לכם להעניק שירות אישי על ידי שליח אחד שעובד רק עבורכם, ובין רגע הופך לחלק ממערך השירות ללקוחת שלכם.

בחירת השליח המוצמד נעשית בקפידה ובאופן יסודי ומקצועי

אנו נתאים לכם את השליח שהכי קרוב ל DNA שהחברה משדרת ורוצה לשדר ללקוחותיה. במרוצת השנים דאגנו להכשיר את כל השליחים שלנו ובכלל כל שליח חדש שמצטרף למערך הלוגיסטי , בין אם הכשרות במתן ושיפור השירות ובין אם הכשרות מקצועיות תקופתיות לטובת שיפור איכות השירות.
בנוסף להכשרות אלה, אנו דואגים שהשליחים שלנו יתפקדו כשגרירים שלכם לכל דבר!

אז נכון, שירות זה דבר חשוב מאוד, ולקוחות מרוצים זה מה שאתם תמיד תרצו לראות, כי אין כמו חבילה שמגיעה ליעד על ידי השליח הצמוד שלכם, אתם מרוצים, הלקוחות שקיבלו את החבילה מרוצים ואנחנו מרוצים כי אנחנו יודעים שאנחנו עושים את טוב ביותר כדי שתקבלו את השירות הטוב ביותר, אבל.. כל זה לא שווה דבר אם אין בטיחות בנהיגה. חיי אדם הם דבר חשוב ואנו בשאב שליחויות רואים בבטיחות בנהיגה ערך עליון ולכן השליחים שלנו שמו אל מולם כערך עליון לשמור על חוקי התנועה ולשמור על עצמם ועל הסובבים אותם.

אנו בשאב שליחויות נותנים מענה לכל סוגי המשלוחים, משליחויות קצרות על גבי אופנועים ורכבים דו גלגליים ועד משאיות לשליחויות גדולות. וכל זאת במסגרת שליח מוצמד לעסק, שירות מומלץ לעסקים!


truck-vignette-gray.png

רוצים לדעת עוד?

שירותים נוספים


4051780-min-scaled.jpg

משלוחים בין עסקים

בעל עסק? משלוחים בין עסקים הם דבר נפוץ בין עסקים. כמה פעמים לקוחות שלך הכינו לך שיק ואין לך את הזמן לחכות


4049534-min-scaled.jpg

שילוח חבילות מדלת לדלת

מעוניינים לשלוח חבילה לקהל רחב? ההתמחות שלנו היא לשלוח חבילות מדלת לדלת! שילוח חבילה המגיעה עד פתח הדלת


4000405-scaled.jpg

משלוחים בכל הארץ

אם לא ידעתם אז אנחנו עושים משלוחים בכל הארץ, מצפון המדינה ועד דרומה, או כמו נהוג לומר מאילת ועד מטולה


עדיין לא בטוחים כמה יעלה לכם?

התקשרו אלינו לקבלת מחיר משתלם!