לשמח אותם, בלי לצאת מהבית

להניע תהליכים, מהר!

החבילה מגיעה עד ליעד בלי שתצטרך לקום מהספה

שילוח חבילות מדלת לדלת


שילוח חבילות מדלת לדלת, כיום כשרוצים להעביר חבילה או מכתב או כל דבר אשר ליבכם יחפוץ בו מעכשיו לעכשיו או מה שנקרא בשפה המקצועית משלוח מדלת לדלת – הפתרון הוא בהחלט שליח אישי שכל תפקידו הוא לשלוח את המשלוח שלכם מדלת A ולהעבירה במהירות וביעילות לדלת B. כל כך פשוט. בלי בולים, בלי "לשלוח חבילה לדואר" אלא פשוט לקצר תהליכים, וכשמקצרים תהליכים, כולם מרוצים. השולח והמקבל – כולם מרוצים ובהחלט ככה צריך לשלוח

Block

Block


מהירות זה שם המשחק

בסופו של דבר מה שהכי חשוב כאשר נכנסים לשירות שליחיות מדלת לדלת זו המהירות. כן, בהחלט למהירות יש תפקיד קריטי בכל ההליך הזה שנקרא שילוח מדלת לדלת. הסיבה העיקרית שאנשים משתמשים בשירותי משלוח מדלת לדלת היא הרצון שהמשלוח יגיע במהירות וביעילות. אם המשלוח התעכב, "איבדנו את המומנטום" תרתי משמע. בחברת שאב שליחויות שמים דגש על מקצועיות ותוך הליך המשלוח שמים דגש על בטיחות הן לחבילות עצמם והן לשליחים שלנו , הרי הם ההון האנושי שמניע את גלגלי המשלוחים והם האנשים שבלעדיהם לא נצליח לתפקד ולהעניק את המשלוחים.

בטיחות המשלוח

אחד היתרונות הבולטים בשילוח מדלת לדלת הוא שבהליך של שליח אישי , החבילה שלכם יותר מוגנת, בין אם מוגנת מבחינת שלמותה ובין אם מוגנת מבחינת שלא תלך לאיבוד. אתם למעשה יודעים בכל זמן נתון היכן החבילה שלכם נמצאת, ובטח ידועים בזמן אמת מתי החבילה הגיעה ליעד.
אנו בשאב שליחויות דואגים לביטחון החבילה מרגע הוצאתה למשלוח ועד רגע הגעתה ליעד המשלוח. לכן תמיד עדיף למען בטיחות המשלוח להנות משירות אישי, מתקדם ואיכותי שדואג תמיד לבטיחות החבילה!


truck-vignette-gray.png

רוצים לדעת עוד?

שירותים נוספים


4051780-min-scaled.jpg

משלוחים בין עסקים

בעל עסק? משלוחים בין עסקים הם דבר נפוץ בין עסקים. כמה פעמים לקוחות שלך הכינו לך שיק ואין לך את הזמן לחכות


3863287-min-scaled.jpg

שליח מוצמד לעסק

שליח מוצמד לעסק? מסתבר שיש דבר כזה! תחשבו שאתם כבעל עסק שמשתמשים בשירותי משלוחים לעיתים קרובות


4000405-scaled.jpg

משלוחים בכל הארץ

אם לא ידעתם אז אנחנו עושים משלוחים בכל הארץ, מצפון המדינה ועד דרומה, או כמו נהוג לומר מאילת ועד מטולה


עדיין לא בטוחים כמה יעלה לכם?

התקשרו אלינו לקבלת מחיר משתלם!