כדי להקל עליך לנהל את העסק

משלוחים בין עסקים B2B

מקשרים בין עסקים

פתרון מושלם לכל הצרכים של העסק שלכם!


משלוחים בין עסקים הוא אחד משירותי המשלוחים הנפוצים ביותר. לרוב כאשר אנחנו מדברים על משלוחים בין עסקים, אנחנו מכוונים לשירות משלוח מהיר מה שנקרא בשפה המקצועית – משלוח מהיום להיום.
כאשר עסקים משתמשים בשירותי משלוחים בין עסקים, לרוב מדובר במשלוחי שיקים במסגרת גבייה מהירה ויעילה, הזמנות רכש דחופות שנרכשות בין עסק מוכר לעסק מקבל, מכתבים וחבילות חשובות – מכתבים חשובים לרוב נשלחים בין משרדי עורכי דין לבין נמענים שונים וכו'

Block

Block


בחירת חברת משלוחים נכונה

ההחלטה הכי קריטית של בית עסק שמשתמש בשירותי משלוחים, בטח כשהוא עובד מול עסקים אחרים, היא בחירת חברת השליחויות. כאשר עסק נכנס לשירות משלוחים בין עסקים הוא למעשה מכניס עוד "עובד" של החברה. ה"עובד" הזה הוא הפנים של העסק השולח, הוא למעשה השגריר שלכם, והוא אחד הבודדים שמקבל את המשימה להיות באינטארקציה עם העסק המקבל. השירות שהוא מעניק וכל חווית קבלת המשלוח משקף בין אם תרצו או לא תרצו , את העסק שלכם.
אנו חברת שאב שליחויות נדאג לכם לאנשי השילוח המקצועיים ביותר אשר עברו הדרכות מסודרות בכל הקשור להענקת חווית שירות ללקוח, מקצועיות ומתן שירות מקסמילי.

שירות לקוחות עסקי

אנחנו עובדים עם לקוחות עסקיים, ולמעשה אנחנו הגורם המקשר בין עסק לעסק בכל הקשור למשלוחים בין עסקים. במערך עבודה כאשר יש עסק מקשר בין שני עסקים, צריך מערך שירות לקוחות עסקי מקצועי שידע לתת פתרון בזמן אמת לכל עסק ועסק.
שירות הלקוחות שלנו מתבטא בכך שאנו דוגלים בטכנולגיה מתקדמת כך שהמרכז הלוגיסטי שלנו פועל בשת"פ ישיר עם מערכות המידע הממוחשבות והמתקדמות ביותר תוך אופציה לקשר ישיר עם מחלקת שירות הלקוחות שלנו במהלך כל שעות הפעילות!


truck-vignette-gray.png

רוצים לדעת עוד?

שירותים נוספים


3863287-min-scaled.jpg

שליח מוצמד לעסק

שליח מוצמד לעסק? מסתבר שיש דבר כזה! תחשבו שאתם כבעל עסק שמשתמשים בשירותי משלוחים לעיתים קרובות


4049534-min-scaled.jpg

שילוח חבילות מדלת לדלת

מעוניינים לשלוח חבילה לקהל רחב? ההתמחות שלנו היא לשלוח חבילות מדלת לדלת! שילוח חבילה המגיעה עד פתח הדלת


4000405-scaled.jpg

משלוחים בכל הארץ

אם לא ידעתם אז אנחנו עושים משלוחים בכל הארץ, מצפון המדינה ועד דרומה, או כמו נהוג לומר מאילת ועד מטולה


עדיין לא בטוחים כמה יעלה לכם?

התקשרו אלינו לקבלת מחיר משתלם!